Kancelaria Adwokacka KM Adwokat Katarzyna Mazurek Adwokat Michał Mazurek

37-300 Leżajsk, Mickiewicza 40

531 750... 701więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 6.0

Beata

Pani Mecenas Mazurek jest bardzo kompetentną i profesjonalną osobą. Do sprawy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i starannością. Ma świetne podejście do klienta. Dokładnie i zrozumiale tłumaczy wszystkie niejasności. Na rozprawie daje z siebie wszystko. Jest osobą rzetelną i empatyczna.Z ręką na serc*** polecić usługi Pani Mecenas.Rozwód z orzeczeniem o winie dzięki Pani Mecenas zakończył się na jednej rozprawie. Jeśli miałabym kolejny raz wybierać na pewno skorzystałabym z jej usług.

1

6

6
Joanna M.

Witam serdecznie, z usług kancelarii Pani adwokat Katarzyny Mazurek korzystałam trzykrotnie. Wszystkie sprawy były prowadzone bardzo profesionalnie i rzetelnie. W naszym przypadku sprawy były nietypowe więc*** były złożone procesowo. Pani adwokat doradzała na każdym etapie postępowania, co minimalizowało stres z tym związany. Bardzo serdecznie polecamy Kancelarie Adwokacką Pani Katarzyny Mazurek. Dziękuję Pani MECENAS.

1

6

6
Dorota Tęcza

Witam bardzo serdecznie polecam Kancelarie Panstwa Mazurek. Pani Mecenas jest godna polecenia.Jest bardzo uczciwa i kulturalna i profesionalna konkretna w swoim działaniu sprawy prowadzi z pełnym zaangażowaniem,zawsze gotowa służyć pomoca wszystko wytłumaczy od a do z,najlepsza Pani adwokat z powołania bardzo goraco polecam dziekuje Pani Mecenas.

1

6

6
Dominik Klich

Szczerze polecam współpracę z Panią Mecenas. Profesjonalne podejście, zaangażowanie, umiejętność dobrania odpowiedniej strategii to niektóre z zalet jakie posiada Pani Katarzyna. PRAWDZIWY ADWOKAT Z POWOŁANIA

1

6

6
Elzbieta

Serdecznie polecam kancelarię Państwa Mazurek. Tak jak wcześniej napisano 100% profesjonalizmu, ludzkie podejście do problemu, w bezpośrednim kontakcie nie odczuwa się dystansu do klienta, tylko stoicki spokój a to chyba w każdej sprawie jest najważniejsze. Pani adwokat spokojnie tłumaczy każdą kwestię, doradza, ale nie narzuca swojego zdania. Co do kosztów, to są porównywalne do innych kancelarii, ale obsługa o niebo lepsza!

1

6

6
Bewi

Pania Mecenas polecam z czystym sercem. Jest swietną adwokatką i kobietą z sercem na dłoni. Do sprawy zawsze podchodzi z pełnym zaangażowaniem, jest pod telefonem, zawsze gotowa do pomocy. Zawsze doradzi i wesprze dobrym słowem ale jak trzeba potrafi postawić o pionu. Jest bardzo opanowana i kulturalna i daje z siebie 100% na sali sądowej. Bardzo dobrze przygotowana i obeznana w sprawie. Bardzo uczciwa i profesjonalna. Najlepsza w Leżajsku bez wątpienia. Pani Mecenas dziękuję...

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Kontakt

37-300 Leżajsk,
Mickiewicza 40

531 750... 701więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.adwokatlezajsk.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd